NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 2 135,25 €
skladom
naša cena 2 135,25 €
skladom
naša cena 99,17 €
skladom

KONTAKTY

MULT-MONT s.r.o.
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

Úvod » ATTACK » ELEKTRICKÉ KOTLY

ATTACK / ELEKTRICKÉ KOTLY

Nakoľko je sortiment kotlov a príslušenstva spoločnosti Attack rozsiahly a kvantita produktov vysoká, nie je možné všetky výrobky držať skladom. Napriek tomu však uvádzame, že tovar, ktorý máme v ponuke je skladom. Chápte to prosím tak, že je skladom u dodávateľa. Ďakujeme

Modifikácie elektrických kotlov

ATTACK ELECTRIC EXCELLENT - Vo svojej konštrukcii využíva prvky modernej technológie a dizajnu. Vďaka unikátnym vlastnostiam nového elektrického kotla môžete vykurovať úsporne a pritom veľmi komfortne. Tento kotol je určený na vykurovanie rodinných domov, budov a spoločných priestorov s tepelnými stratami až do 22,5 kW.

ATTACK ELECTRIC EASY - Je určený na vykurovanie v ohrevných sústavách s núteným obehom a tepelnými stratami do 7,5 kW (nízkoenergetické domy, byty a menšie rekreačné objekty). Mimo klasických ohrevných systémov.


Elektrické kotly ATTACK zabezpečia vykurovanie bytov, domov, chát, firemnych a priemyselnych priestrov komfortne a šetrne. Pričom sú šetrné nie len finančne ale aj k životnému prostrediu (žiadne emisie). Takisto ich inštalácia a prevádzka sú veľmi jednoduché. Ak ked ide o relatívne drahšiu alternatívu v porovnaní s tradičnejšími spôsobmi vykurovania v dôsledku rastu cien energií, tak stále predstavujú vysoký komfort.

Táto kombinácia malých rozmerov, spoľahlivosti, ľahkej a ekonomickej prevádzky robí z elektrických kotlov ATTACK vynikajúcu alternatívu v priestoroch kde nie su iné možnosti vykurovania.


Pre tých, ktorí majú záujem o minimalizáciu nákladov na vykurovanie treba zvážit kondenzačné kotly s možnostou pripojenia na solárne systémy, prípadne kotly na pevné palivo, pelety a kombinované kotly.
Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 558,00 €

skladom
doprava zdarmanaša cena 616,50 €

skladom
doprava zdarmanaša cena 368,25 €

skladom
doprava zdarmanaša cena 518,25 €

skladom
doprava zdarma