Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O NÁS
O NÁS...

MULT-MONT s.r.o. VODA, PLYN, KÚRENIE, SOLAR, KANALIZÁCIE, ELEKTRO

 

Sme firma s obchodným názvom Mult-Mont, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov.

Máme bohaté skúsenosti s prevažne kúrenárskymi, vodoinštalačnými a plynárenskými prácami.

Montujeme ústredné kúrenia, zariaďujeme kotolne vrátane elektrického zapojenia kotlov a príslušenstva, vykonávame montáž fasádnych komínov a sanáciu dymovodov pre všetky typy pevných palív ako aj plynu. Realizujeme kanalizácie a plynoinštalácie, no do našej činnosti spadajú aj inštalačné práce v oblasti zdravotechniky a vodoinštalácie, a tiež údržba, čistenie a TV-monitoring kanalizácii a v neposlednom rade elektroinštalačné práce.

Naše know-how v spojitosti s odbornými pracovníkmi a profesionálnym značkovým vybavením sa snažíme realizovať s najlepším výsledkom k čo najväčšej spokojnosti našich zákazníkov.

Taktiež poskytujeme servisné a poradenské služby v uvedených oblastiach. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám ochotne poskytnú odborné poradenstvo z tej ktorej oblasti.

Pre náročných zákazníkov ponúkame montáž peletových kotlov, solárnych systémov, a tepelných čerpadiel špičkovej kvality ako aj záhradné zavlažovacie systémy. Dodávky všetkých systémov urečené pre rodinné domy, bytové domy a priemysel na kľúč.

Pre zákazníkov je tu možnosť navštíviť nás v kamennom obchode na adrese Dolné Plachtince č. 38, 991 24 (okres Veľký Krtíš)

Pre našich verných ako aj nových zákazníkov je k dispozícii internetový obchod na adrese www.multmont.sk

(na e-shope nemáme celý sortiment produktov, ktorý predávame v kamennej predajni)

 

Prevádzkové hodiny:

 

PONDELOK - PIATOK

08:00 - 12:00

12:30 - 16:00