NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 2 135,25 €
skladom
naša cena 107,50 €
skladom
naša cena 1,06 €
skladom

KONTAKTY

MULT-MONT s.r.o.
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

O NÁS
O NÁS

Mult-Mont s.r.o. VODA, PLYN, KURENIE, KANALIZÁCIE, ELEKTRIKA

 

 

Sme firma s obchodným názvom Mult-Mont, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 10 rokov.

Máme bohaté skúsenosti s prevažne kúrenárskymi, vodoinštalačnými a plynárenskými prácami.

Montujeme ústredné kúrenie, zariaďujeme kotolne vrátane elektrického zapojenia kotlov a príslušenstva, vykonávame montáž fasádnych komínov a sanáciu dymovodov pre všetky typy pevných palív ako aj plynu. Realizujeme kanalizácie a plynoinštalácie, no do našej činnosti spadajú aj inštalačné práce v oblasti zdravotechniky a vodoinštalácie, a tiež údržba, čistenie a TV-monitoring kanalizácii a v neposlednom rade elektroinštalačné práce.

Naše know-how v spojitosti s odbornými pracovníkmi a profesionálnym značkovým vybavením sa snažíme realizovať s najlepším výsledkom k čo najväčšej spokojnosti našich zákazníkov.

Taktiež poskytujeme servisné a poradenské služby v uvedených oblastiach. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám ochotne poskytnú odborné poradenstvo z tej ktorej oblasti.

Pre náročných zákazníkov ponúkame montáž peletových kotlov, solárnych systémov, a tepelných čerpadiel špičkovej kvality ako aj záhradné zavlažovacie systémy. Dodávky všetkých systémov urečené pre rodinné domy, bytové domy a priemysel na kľúč.

Pre zákazníkov je tu možnosť navštíviť nás v kamennom obchode na adrese Dolné Plachtince č. 38, 991 24 (okres Veľký Krtíš)

Novinkou pre našich verných ako aj nových zákazníkov je internetový obchod. www.multmont.sk