TOVAR V AKCII

naša cena 3,00 €
skladom
naša cena 1,06 €
skladom
naša cena 1,13 €
skladom

Úvod » OVENTROP

OVENTROP

Regumat Attack OVENTROP

Zmiešavací okruh pre kotly na pevné palivo

Pri nízkej teplote vratnej vody (pod 50°C) vstupujúcej do kotla, dochádza na vnútorných oceľových stenách kotla k tvorbe škodlivých kyselín, kondenzátu a dechtu, ktorých pôsobením dochádza k poškodzovaniu oceľových stien kotla. Vhodným riešením ochrany pred týmto nepriaznivým javom a zároveň spôsobom zvýšenia životnosti kotla je použitie zmiešavacieho zariadenia – Regumat ATTACK-OVENTROP. Inštaláciou zmiešavacieho zariadenia sa vytvorí kotlový a vykurovací okruh. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP pri nastavení termostatickej hlavice na 5 – 6 stupni udržuje teplotu vratnej vykurovacej vody vstupujúcej do kotla nad 65°C a tým predchádza možnosti poškodzovaniu oceľových stien kotla. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP zaručuje výrazne dlhšiu životnosť kotla.

Regumat ATTACK-OVENTROP sa skladá z trojcestného zmiešavacieho ventilu, termostatickej hlavice s kapilárou, bypassu,
ventilu pre samotiažnu cirkuláciu (alt.prirodzenú cirkuláciu), trojstupňového obehového čerpadla, uzatváracích ventilov,
teplomerov a tepelnej izolácie. Výhoda tohto riešenia spočíva v kompaktnosti, jednoduchosti obsluhy a zaručenej ochrany oceľového výmenníka kotla.

Svetlosť DN25
Max. Druck 10 bar
Max. teplota 120 °C
Hodnota Kvs 3,9
Stavebná výška izolácie 365 mm
Šírka izolácie 250 mm
Osová vzdialenosť 125 mm

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 233,33 €

skladom