Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

TECH STT-869

Bezdrôtový elektrický pohon ventilu M30

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode. TECH STT-869 Bezdrôtový elektrický pohon ventilu (Bezdrôtová termoelektri... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Bežná cena
105,60 €
95,04 €
79,20 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:STT869
Kompletné špecifikácie

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode.

TECH STT-869

Bezdrôtový elektrický pohon ventilu

(Bezdrôtová termoelektrická hlavica pre radiátory)

 

Zariadenie STT-869 je moderný elektrický pohon ventila (hlavica), ktorý sa inštaluje na radiátor. Zariadenie je relatívne malej veľkosti a jeho charakteristické vlastnosti sú jednoduchosť používania a funkčnosť.

Princíp činnosti

Elektrický pohon ventila prostredníctvom hlavnej regulácie a v spolupráci so snímačom teploty alebo bytovým termostatom umožňuje jednoduché a efektívne ovládanie teploty v zónach v ktorých je nainštalovaný. Pohon môže byť nastavený v režime zatvárania/otvárania, alebo v režime SIGMA, ktorý umožňuje modulovať prietok vykurovanej vody v radiátore podľa potreby kúrenia. 

Elektrický pohon ventilov bezdrôtovo komunikuje s nadriadenými reguláciami ako sú: WiFi 8S, CS-8S, CS-8S WiFi, CS-16S, CS-16S WiFi alebo zónovými reguláciám podlahového vykurovania (CS-L-8). 

Inštalácia

Inštalácia pohonu je veľmi jednoduchá a intuitívna. Po odňatí krytu vložíme batérie a pre spárovanie s hlavnou jednotkou stlačíme komunikačné tlačidlo, čím aktivujeme komunikačný proces. Pozrite si video-návod

Technické parametre STT-869

  • Výstup – matica M30x1,5
  • Možnosť použitia adaptéra na závit M28x1,5
  • Komunikácia – bezdrôtová
  • Frekvencia – 868 MHz
  • Napájanie – 2x batérie AA 1,5 V – odporúčané vysokokapacitné batérie (nad 2500 mAh).

 

Na stiahnutie