Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  1. Úvod
  2. BLOG O VYKUROVANÍ
  3. APLIKÁCIA NÁHRADNÝCH DIELOV VIESSMANN
07.05.2021

APLIKÁCIA NÁHRADNÝCH DIELOV VIESSMANN

1. Po kliknutí na červenú ikonu v sekcii NÁHRADNÉ DIELY VIESSMANN sa nám zobrazí úvodná stránka pre vyhľadávanie dielov. Kde zadáme prvých sedem čísel z výrobného čísla zariadenia do vyhľadávacieho poľa a spustíme hľadanie.

___________________________

 

2. Po vyhľadaní konkrétneho modelu sa Vám zobrazia základné informácie o kotle, ak sú správne, pokračujeme ďalej kliknutím na ikonku "Náhradné dily".

___________________________

 

3. V tomto kroku sa nám zobrazia jednotlivé stavebné skupiny zariadenia, tu je potrebné vybrať si konkrétnu skupinu, v ktorej sa diel nachádza.

___________________________

 

4. Po prechode do zvolenej stavebnej skupiny sa nám už zobrazujú jednotlivé diely, ktoré je možné vidieť aj na výkresoch, ktoré si rozbalíte podobne ako v predchádzajúcom kroku.

___________________________

 

5. Po zvolení konkrétneho náhradného dielu sa Vám zobrazí jeho náhľad (foto nie je vždy k dispozícii). Dôležité je poznačiť si číslo náhradného dielu v tomto príklade sa jedná o "membránovú  expanznú nádobu" jej číslo je "7837231". Toto číslo je potrebné zadať pri objednávke, nakoľko ho budeme žiadať. 

___________________________

 

V prípade, že si neviete poradiť s vyhľadávaním, pripravte si výrobné číslo kotlu/zariadenia a kontaktujte nás na čísle 047 488 74 83, radi Vám pomôžeme.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi