Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

TECH STT-868

Bezdrôtový elektrický pohon ventilu M30

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode. TECH STT-868 Bezdrôtový elektrický pohon ventilu (Bezdrôtová termoelektric... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Bežná cena
87,60 €
78,84 €
65,70 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:STT868
Kompletné špecifikácie

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode.

TECH STT-868

Bezdrôtový elektrický pohon ventilu

(Bezdrôtová termoelektrická hlavica pre radiátory)

Štandardne dodávame termostaty bielej farby. V prípade záujmu o termostaty v sivej alebo grafitovej farbe je potrebné uviesť dopytovanú farbu do poznámky pri objednávke.

 

Zariadenie STT-868 je moderný elektrický pohon ventila (hlavica), ktorý sa inštaluje na radiátor. Zariadenie je relatívne malej veľkosti a jeho charakteristické vlastnosti sú jednoduchosť používania a funkčnosť.

Princíp činnosti

Elektrický pohon ventila prostredníctvom hlavnej regulácie a v spolupráci so snímačom teploty alebo bytovým termostatom umožňuje jednoduché a efektívne ovládanie teploty v zónach v ktorých je nainštalovaný. Pohon môže byť nastavený v režime zatvárania/otvárania, alebo v režime SIGMA, ktorý umožňuje modulovať prietok vykurovanej vody v radiátore podľa potreby kúrenia. 

Elektrický pohon ventilov bezdrôtovo komunikuje s nadriadenými reguláciami ako sú: WiFi 8S, CS-8S, CS-8S WiFi, CS-16S, CS-16S WiFi alebo zónovými reguláciám podlahového vykurovania (CS-L-8). 

Inštalácia

Inštalácia pohonu je veľmi jednoduchá a intuitívna. 

Najprv odoberieme kryt a založíme batérie, čím iniciujeme proces registrácie, ktorý trvá dve minúty.