Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

TECH EU-R-9b

Drôtový izbový dvojstavový regulátor (Termostat) pre EU-L-9r

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode. TECH EU-R-9b Bezdrôtový izbový dvojstavový regulátor (ON/OFF) (Termostat) ... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Cena pred zľavou
54,00 €
48,60 €
40,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:EUR9B
Kompletné špecifikácie

Pokiaľ tovar nie je skladom, dodacia lehota je 2-3 týždne - info v obchode.

TECH EU-R-9b

Bezdrôtový izbový dvojstavový regulátor (ON/OFF) (Termostat) pre lištu EU-L-9r

Štandardne dodávame termostaty bielej farby. V prípade záujmu o termostaty v čiernej farbe je potrebné uviesť do poznámky pri objednávke, že žiadate termostaty v čiernej farbe.

 

Izbový regulátor EU-R-9b (tiež bytový termostat) je určený pre spoluprácu so zónovou drôtovou reguláciou pre termoelektrické pohony ventilov EU-L-9r.

Izbové regulátory EU-R-9b sa inštalujú v jednotlivých vykurovacích zónach. Odosielajú informácie o aktuálnej priestorovej teplote (a teplote podlahy, ak je pripojený podlahový snímač) do zónovej regulácií EU-L-9r, ktorá na základe týchto informácií ovláda pohony ventilov (otvára ich, ak je miestnosť nevykúrená a zatvára po dosiahnutí zadanej teploty v miestnosti).

Aktuálna teplota je zobrazovaná na displeji. Pomocou tlačidiel plus a mínus je možné zmeniť zadanú teplotu v zóne na stálu teplotu alebo teplotu s časovým obmedzením, ale taktiež zobraziť teplotu podlahy, ak je pripojený snímač teploty podlahy.

Vybavenie regulátora:

  • Vstavaný snímač teploty
  • Kryt regulátora prispôsobený k inštalácií na stenu
  • Možnosť pripojenia snímača podlahovej teploty

Schéma inštalácie: