NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 2 135,25 €
skladom
naša cena 1,45 €
skladom
naša cena 1,15 €
skladom

KONTAKTY

MULT-MONT s.r.o.
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

VYUŽITE DOTÁCIE !!!

Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma MULT-MONT má osvedčenie na inštaláciu kotlov na biomasu, na inštaláciu fotovoltických a solárnych tepelných systémov a aj osvedčenie na inštaláciu tepelných čerpadiel.


V prípade záujmu o využitie dotácie na produkty VIESSMANN kliknite na banner resp. link a vytvorte si rýchlo a jednoducho v konfigurátore svoj vlastný návrh zariadenia a cenovú ponuku podľa potreby pre Vašu domácnosť.

www.zelenadomacnostiam.net/navrh-zariadenia.php

bližšie informácie ohľadom dotácií nájdete na

www.zelenadomacnostiam.sk

"Finančný príspevok na inštaláciu zariadenia/zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia v rámci národného projektu Zelená domácnostiam II v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke zelenadomacnostiam.sk. Miroslav Multán MULT MONT je zapísaný v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu Zelená domácnostiam II."

Ďalšie kolá Zelenej domácnostiam budú už rozdelené podľa regiónov ...čítajte viac