NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 1,13 €
skladom
naša cena 1,45 €
skladom
naša cena 1,81 €
skladom

KONTAKTY

MULT-MONT s.r.o.
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

Úvod » SOLAR ATTACK » Solárne kolektory ATTACK

SOLAR ATTACK / Solárne kolektory ATTACK

PLOCHÉ KOLEKTORY

Vyberte si kolektory z dvoch skupín a to: pre rovnú strechu a pod škridlu. Sú určené pre celoročnú prevádzku. Prečítajte si bližšie informácie o kolektoroch a zásobníkoch. 

Kolektory s plochým absorbérom, chráneným špeciálnym tvrdeným sklom v pevne zaizolovanom ráme. Nosičom tepla v solárnych kolektoroch je špeciálna nemrznúca kvapalina, ktorá prúdi v medenom trubkovom registri pod absorbérom. Ploché kolektory ATTACK sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Sú ideálnym riešením pre ohrev TÚV a sezónny ohrev bazénov.

VÁKUOVÉ KOLEKTORY

Vyberte si vákuové kolektory z dvoch skupín: pre rovnú strechu a pod škridlu. Prečítajte si bližšie technické informácie o kolektoroch a zásobníkoch. 

Kolektory s dvojstennými sklenenými vákuovými trubicami, s vloženým medeným potrubím, v ktorom prúdi tepelná kvapalina. Selektívna absorbčná vrstva sa vytvára na vnútornej strane sklenenej trubice. V záujme maximálneho využitia žiarenia je za vákuovou trubicou parabolické odrazové zrkadlo. Dokonalú izolačnú ochranu vysokej teploty v medených trubkách zabezpečuje vákuum. Jedná sa o kolektory s vyššou účinnosťou v prechodnom a zimnom období. Ich využitie je opodstatnené pre ohrev TÚV aj ako pre podporu vykurovania.