TOVAR V AKCII

naša cena 1,13 €
skladom
naša cena 125,00 €
skladom
naša cena 99,17 €
skladom

Úvod » SOLÁR ATTACK » Solárne kolektory ATTACK

SOLÁR ATTACK / Solárne kolektory ATTACK

PLOCHÉ KOLEKTORY

Vyberte si kolektory z dvoch skupín a to: pre rovnú strechu a pod škridlu. Sú určené pre celoročnú prevádzku. Prečítajte si bližšie informácie o kolektoroch a zásobníkoch. 

Kolektory s plochým absorbérom, chráneným špeciálnym tvrdeným sklom v pevne zaizolovanom ráme. Nosičom tepla v solárnych kolektoroch je špeciálna nemrznúca kvapalina, ktorá prúdi v medenom trubkovom registri pod absorbérom. Ploché kolektory ATTACK sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Sú ideálnym riešením pre ohrev TÚV a sezónny ohrev bazénov.

VÁKUOVÉ KOLEKTORY

Vyberte si vákuové kolektory z dvoch skupín: pre rovnú strechu a pod škridlu. Prečítajte si bližšie technické informácie o kolektoroch a zásobníkoch. 

Kolektory s dvojstennými sklenenými vákuovými trubicami, s vloženým medeným potrubím, v ktorom prúdi tepelná kvapalina. Selektívna absorbčná vrstva sa vytvára na vnútornej strane sklenenej trubice. V záujme maximálneho využitia žiarenia je za vákuovou trubicou parabolické odrazové zrkadlo. Dokonalú izolačnú ochranu vysokej teploty v medených trubkách zabezpečuje vákuum. Jedná sa o kolektory s vyššou účinnosťou v prechodnom a zimnom období. Ich využitie je opodstatnené pre ohrev TÚV aj ako pre podporu vykurovania.