NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 107,50 €
skladom
naša cena 1,06 €
skladom
naša cena 1,45 €
skladom

KONTAKTY

MULT-MONT s.r.o.
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

ATTACK / Rada DP 5000

Splyňovací kotol ATTACK DP STANDARD a PROFI rady 5000, je určený pre úsporné a ekologicky šetrné vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov.
Predpísaným palivom pre kotol ATTACK DP je suché drevo. Pri plnom využití nakladacieho zásobníka možnosť nepretržitého horenia 8 až 12 hodín.


MODIFIKÁCIE SPLYŇOVACÍCH KOTLOV ATTACK DP

Splyňovací kotol "ATTACK DP" je vybavený dvomi typmi regulácie: STANDARD a PROFI.

Základom kotlov ATTACK DP je vodou chladené kotlové teleso. Zvarenec kotla je zhotovený z oceľových plechov s hrúbkou 6 mm. Rebrový výmenník je prístupný po otvorení prikladacích dvierok, čím sa podstatne zjednodušuje jeho čistenie.

  • ATTACK DP STANDARD

    Splyňovací kotol ATTACK DP STANDARD je ovládaný kotlovým a spalinovým termostatom.

ATTACK DP STANDARD – ovládací panel

  • ATTACK DP Profi

    Splyňovací kotol ATTACK DP PROFI je ovládaný elektronickým regulátorom čo zabezpečuje vysoký komfort obsluhy a moduláciu výkonu kotla.

ATTACK DP PROFI – ovládací panel

Prednosť Profi verzie kotlov ATTACK DP oproti verzii Standard spočíva vo vyššom komforte obsluhy, možnosti modulácie výkonu kotla za účelom dosiahnutia najoptimálnejších parametrov pri spaľovaní dreva. Regulátor vykonáva stále meranie teploty vody v kotly a jej hodnotu ukazuje na displeji a súčasne riadi spalinový ventilátor a čerpadlo Ú.K.
Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 964,50 €

skladom
doprava zdarma