TOVAR V AKCII

naša cena 1,06 €
skladom
naša cena 1,65 €
skladom
naša cena 125,00 €
skladom

ATTACK / Rada 1000 FD

LIATINOVÉ KOTLY NA DREVO A UHLIE

|ATTACK FD

 

Liatinové teplovodné kotly na pevné palivo ATTACK FD predstavujú moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka. Predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo. Kotol je určený k vykurovaniu bytov a rodinných domov.


Ku všetkým výkonovým radám v zmysle požiadavky zmeny normy je možnosť dokúpenia z ponuky príslušenstva chladiaci výmenník a bezpečnostný ventil. Pri použití paliva koks doporučujeme použiť pohyblivý rošt.

Zmenu prevádzky kotlov FD na spaľovanie drevných peliet umožňuje prestavbová sada. Táto zmena je možná u všetkých už zakúpených a inštalovaných kotlov ATTACK FD inštaláciou jedného z horákov na pelety prípadne je možné priamo obstarať modifikovaný kotol FD. Ide vlastne o unverzálny kotol ktorý je prispôsobený na spaľovanie peliet.

Hlavné výhody liatinových kotlov ATTACK FD zahŕňajú vysokú životnosť, záruku na liatinové teleso 5 rokov, jednoduchú obsluhu a údržbu pri nízkej nízka náročnosti na komínový ťah. Ako aj zväčšený prikladací priestor pre väčšie kusy dreva.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 759,00 €

skladom
doprava zdarma