TOVAR V AKCII

naša cena 1,13 €
skladom
naša cena 1,25 €
skladom
naša cena 99,17 €
skladom

Úvod » ATTACK » KOTLY NA PEVNÉ PALIVO » LIATINOVÉ KOTLY

ATTACK / LIATINOVÉ KOTLY

 


LIATINOVÉ KOTLY NA DREVO, UHLIE AJ PELETY

 

Liatinové teplovodné kotly na pevné palivo ATTACK FD predstavujú moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka. Predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo. Kotol je určený k vykurovaniu bytov a rodinných domov.

Ku všetkým výkonovým radám v zmysle požiadavky zmeny normy je možnosť dokúpenia z ponuky príslušenstva chladiaci výmenník a bezpečnostný ventil. Pri použití paliva koks doporučujeme použiť pohyblivý rošt.

Hlavné výhody liatinových kotlov ATTACK FD zahŕňajú vysokú životnosť, záruku na liatinové teleso 5 rokov, jednoduchú obsluhu a údržbu pri nízkej nízka náročnosti na komínový ťah. Ako aj zväčšený prikladací priestor pre väčšie kusy dreva.


K existujúcim kotlom ATTACK FD je možnosť zakúpiť PRESTAVBOVÉ SADY:

  • Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo a pelety ATTACK FD PELLET je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  • Horak FD