Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. CALDERA
 3. Caldera KOMBI PACK Pelet
 4. Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+B Max50+200lit. zásobník

Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+B Max50+200lit. zásobník

Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+ B Max 50 je päť článkový kombinovaný liatinový kotol 34kW, ktorý má úplne nový dizajn. Je vhodný na ekonomické a ekologi... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
2 676,00 €
2 002,99 €
1 669,16 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:SP5P
 • Kompletné špecifikácie
 • Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+B Max50+200lit. zásobník
  Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+B Max50+200lit. zásobník
  Skladom
  2 002,99 €
  1 669,16 € bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Caldera KOMBI PACK Pelet SP5+ B Max 50 je päť článkový kombinovaný liatinový kotol 34kW, ktorý má úplne nový dizajn. Je vhodný na ekonomické a ekologické vykurovanie domov a menších prevádzok. Splňuje parametre v súlade s novou normou EN 303/5.

Súčasťou balíka+ je kotol Caldera KOMBI PACK Pelet SP5, peletový horák B Max 50kW, dopravník peliet a 200L zásobník na pelety.

Ku kotlu nie je potrebné dokúpiť prestavbovú sadu (Ľavé spodné dvierka s výrezom) pre pripojenie horáu na pelety B Max, sú súčasťou dodávky.

Liatinové teleso je zo šedej liatiny triedy EN-GJL 200, je vyrobená pomocou flexibilnej technológie odlievania. Výsledkom je kotol, ktorý je odolnejší voči korózii vznikajúcej pri nižšej teplote vody na spiatočke, alebo pri nižšej teplote spalín alebo vysokou vlhkosťou paliva. Vďaka patentovanému systému cirkulácie spalín dosahuje oproti iným kotlom vyššiu účinnosť než iné konkurenčné výrobky na trhu. S tým sú spojené nižšie emisie a nižšia  teplota spalín. Všetky tieto prednosti prispievajú k úspore paliva. Vysoko kvalitná liatina umožňuje použiť ako palivo koks, hnedé uhlie, čierne uhlie a drevo.

Voliteľná chladiaca slučka proti prehriatiu - možnosť inštalácie originálnej medenej slučky proti prehriatiu pre prípad nadmernej akumulácie tepla v kotle. Bezpečnostný ventil aktivuje chladiaci systém pri vysokých teplotách vody. Používa sa pri spaľovaní dreva a uhlia. Pri použití peletového horáka nie je potrebná.

Chladiacia slučka kotla nie je súčasťou balenia, musí sa doobjednať -  cena 140 Eur. Používa sa iba pri spaľovaní dreva alebo uhlia.

Peletový horák B MAX Technology  B- ESSENTIAL  ROUND - Typ B Home Round 30 je moderný horák novej generácie s modulovaným 5 stupňovým výkonom pre efektívne spaľovanie peliet.  Horák je nastavený na výkon 32 kW

Úspora paliva až 60 %

Možnosť pripojenia izbového termostatu

Jednoduché ovládanie

Päť stupňový modulovaný výkon

Plne automatický

Možnosť pripojenia prívodu stlačeného vzduchu na čistenie horáka stlačeným vzduchom

Vyrobený z vysokokvalitnej nereze pre dlhú životnosť

Elektronická regulácia podávania peliet

Vhodné pre pelety 6-8 mm

 

Výhody:

- Výhodnejšia cena balíka+

- Kombinovaný liatinový kotol umožňujúci spaľovanie dreva, uhlia či peliet.

- Až 90% účinnosť pri spaľovaní peliet s peletovým horákom B Max.

 

Cena dopravy od 30€ (v závislosti od hmotnosti kotla!!!)

 

Tovar zaradený v kategóriách