Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. CALDERA
 3. Caldera KOMBI PACK Pelet
 4. Caldera KOMBI PACK Pelet SP4 27kW

Caldera KOMBI PACK Pelet SP4 27kW

(kotol bude naskladnený v novembri) Caldera KOMBI PACK Pelet SP 4 je štvor článkový kombinovaný liatinový kotol 27kW, ktorý má úplne nový dizajn. Je v... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Bežná cena
960,00 €
619,00 €
515,83 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:SP4
 • Kompletné špecifikácie
 • Caldera KOMBI PACK Pelet SP4 27kW
  Caldera KOMBI PACK Pelet SP4 27kW
  Nie je skladom
  619,00 €
  515,83 € bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

(kotol bude naskladnený v novembri)

Caldera KOMBI PACKPelet SP 4 je štvor článkový kombinovaný liatinový kotol 27kW, ktorý má úplne nový dizajn. Je vhodný na ekonomické a ekologické vykurovanie domov a menších prevádzok. Splňuje parametre v súlade s novou normou EN 303/5.

Liatinové teleso je zo šedej liatiny triedy EN-GJL 200, je vyrobená pomocou flexibilnej technológie odlievania. Výsledkom je kotol, ktorý je odolnejší voči korózii vznikajúcej pri nižšej teplote vody na spiatočke, alebo pri nižšej teplote spalín alebo vysokou vlhkosťou paliva. Vďaka patentovanému systému cirkulácie spalín dosahuje oproti iným kotlom vyššiu účinnosť než iné konkurenčné výrobky na trhu. S tým sú spojené nižšie emisie a nižšia  teplota spalín. Všetky tieto prednosti prispievajú k úspore paliva. Vysoko kvalitná liatina umožňuje použiť ako palivo koks, hnedé uhlie, čierne uhlie a drevo.

Ku kotlu je možné dokúpiť prestavbovú sadu (Ľavé spodné dvierka s výrezom) pre pripojenie horáu na pelety B Max. Po primontovaní dvierok s otvorom pre horák na pelety dostaneme v kombinácii s pôvodnými plnými spodnými dvierkami kotla univerzálny kotol na drevo a uhlie pri zatvorených plných dvierkach a pri zatvorení dvierok s peletovým horákom dostaneme plnohodnotný kotol na pelety. Týmto ľahkým a rýchlym manévrom vieme kotol prispôsobiť palivu, ktoré chceme spaľovať.

Výhody:

- Možnosť montáže peletového horáka B Max v dvoch výkonových verziách 30kW a 50kW.

- Ako príslušenstvo k dispozícii taktiež zásobník na pelety spolu s dopravníkom.

- Kombinovaný liatinový kotol umožňujúci spaľovanie dreva, uhlia či peliet.

Cena kotla je bez horáka na pelety a dvierok pre montáž horáka. Horák, dvierka a ostatné príslušenstvo (zásobník, dopravník) sa dokupujú samostatne.

Cena dopravy od 30€ (v závislosti od hmotnosti kotla!!!)

 

Tovar zaradený v kategóriách