NOVINKY

arr3VIESSMANN predaj/servisAutorizovaný predajca značky VIESSMANN - servis - revizie - opravy - náhradné diely   info na... arr3VYUŽITE DOTÁCIE !!!Vážení zákazníci. Aj u nás môžete využiť možnosť financovania prostredníctvom DOTÁCIÍ. Firma...

TOVAR V AKCII

naša cena 1 645,50 €
skladom
naša cena 1 645,50 €
skladom
naša cena 1,13 €
skladom

KONTAKTY

Mult-Mont
Dolné Plachtince 38
991 24 Dolné Plachtince
tel: 047 48 874 83

Úvod » Akumulačné nádrže CORDIVARI » ECO COMBI 2 DOMUS

Akumulačné nádrže CORDIVARI / ECO COMBI 2 DOMUS

ECO COMBI 2 “DOMUS”AKUMULAČNÁ NÁDOBA KOMBINOVANÁ S PRIETOKOVÝM OHREVOM TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:Nádoby Eco Combi 2 Domus sú vhodné pre kombinované systémy so solárnymi panelmi malých a stredných veľkostí.

• systémy vykurovania so zdrojom tepla na biomasu alebo pevné palivo s prípravou teplej úžitkovej vody. V týchto  prípadoch sú nutné obmedzenia prestávok a výpadkov zdroja tepla.

• kombinované systémy vykurovania s vysokou teplotouna spiatoèke a s výrobou teplej úžitkovej vody za pomoci solárnych panelov a flexibilného, silného zdroja energie.

• systémy pre výrobu teplej úžitkovej vody a s akumuláciou vody pre vykurovanie. V týchto prípadoch sú vhodné v primárnom okruhu aj zdroje tepla s nizkoteplotnýmspádom ako sú napr. tepelné čerpadlá.

OBJEM: od 200 do 500 l.

POUŽITIE:akumulácia teplej vody pre vykurovanie a výroba teplej úžitkovej vody. Používajú sa pre správne fungovanie pecí, kotlov na pevné palivo, biomasu, krbov.